O Firmie

Firma TOP GEN działa na rynku hodowlanym od 2007 r. Od początku działalności zajmujemy się wdrażaniem osiągnięć światowej genetyki do polskich programów hodowlanych, poprzez sprzedaż nasienia buhajów pochodzących z najlepszych linii hodowlanych na świecie. Buhaje te zostały szczegółowo wycenione na podstawie wydajności, pokroju i cech funkcjonalnych ich córek, co gwarantuje ich wysoką wartość genetyczną i hodowlaną.

TOP GEN reprezentuje najwyższej klasy światowy program hodowlany, gdyż jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę czołowych firm z branży hodowlanej: Cogent Breeding Ltd (Anglia), Evolution  (Francja) i CRI International (USA).

TOP GEN oferuje światowej klasy genetykę dopasowaną do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Staramy się, by w naszej ofercie znaleźli Państwo produkt spełniający wszystkie oczekiwania. Istniejemy po to, aby udzielać wsparcia hodowcom w realizacji ich planów hodowlanych, poprzez dostęp do osiągnięć genetyki angielskiej, francuskiej oraz amerykańskiej. Naszym celem jest dostarczanie produktu, który charakteryzuje się pełną równowagą pomiędzy dobrym pokrojem a wysoką produkcją, a co najważniejsze gwarantuje długowieczne, bezproblemowe zwierzęta.

Działamy kompleksowo – oferując fachowe doradztwo i szeroką gamę produktów.

Prowadzimy również sprzedaż jałówek cielnych i krów ras mlecznych i mięsnych oraz buhajków.

Organizujemy kursy inseminacji bydła, kóz, owiec oraz świń. W ciągłej sprzedaży posiadamy sprzęt do inseminacji (w zakładce Oferta), maści dla krów z linii Prevet, preparaty do dippingu, a także preparaty zootechniczne.

Top Gen prezentuje najnowocześniejsze technologie w hodowli bydła,
pokazując właściwy kierunek rozwoju.

Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy i regularnego odwiedzania naszej strony.

Doradcą firmy Top Gen z zakresu rozrodu jest specjalista w tej dziedzinie – Lek. Med. Wet. Jacek Nędza.